animacje dla dzieci

Strefa malowanie buziek

Zapewniamy strefę w której dzieci mogą zostać pomalowane tak aby ich buzie nabrały kolorów. Malowanie twarzy to możliwość przemiany nie do poznania. Stanowisko malowania buzi to zawsze – czyste, estetyczne miejsce, które składa się z mebelków dziecięcych firmy Ikea (stoliczki i taborety).

Strefa maluszka

Jest to miejsce w którym najmłodsze dzieci mogą spędzić czas z rodzicami rozwijając swoje umiejętności. W strefie maluszka zapewniamy klocki budowlane, mały tor przeszkód, różnego typu zabawki i piłki. Wszystko po to aby dzieci które są jeszcze zbyt małe na sportową rywalizację i zabawy na dmuchańcach również mogły spędzić miło i radośnie czas w miejscu dostosowanym do ich wieku.

Przedstawienia teatralne

W ofercie posiadamy kilkanaście spektakli teatralnych które są niesamowitą atrakcją na wszelkiego typu piknikach, eventach i imprezach dla najmłodszych. Możemy zaoferować nasze autorskie przedstawienia jak także doskonale wszystkim znane z literatury oraz bajek tytuły.

Animacje dla dzieci

Skorzystanie z usług animatorów dla dzieci to bardzo dobre rozwiązanie, np. podczas organizacji pikników i eventów. Każde dziecko potrzebuje dobrej zabawy i odpowiedniej opieki podczas tak dużych imprez. Animatorzy dla dzieci zapewniają im to na każdym kroku. Rodzice mogą być całkowicie spokojni o swoje pociechy, które mają zapewnione moc atrakcji. Do każdego wydarzenia przygotowywany jest odpowiedni program, dzięki któremu wydarzenie przebiega sprawnie i w radosnej atmosferze. Prowadzone przez nasz zespół animacje dla dzieci dostosowane są zawsze do wieku osób, które biorą udział w wydarzeniu. Inne animacje przygotowuje się dla małych dzieci, a inne dla nieco starszych. Przygotowywane są dla nich np. zabawy muzyczno-ruchowe.

Strój reklamowy Kubusia Puchatka

Dzieci mogą porozmawiać jak także zrobić sobie zdjęcie z bardzo lubianą przez nich bajkową postacią.

Skontaktuj się z nami już teraz!