Gastronomia i sprzęt techniczny

Wata cukrowa

Cechą maszyny jest staranność wykonania oraz jej atrakcyjny wygląd, zabudowa z wysokiej jakości materiałów pomalowana najlepszej jakości wodoodporną farbą. Posiada atest NIZP-PZH

Popcorn

Maszyna do popcornu od Royal Catering została stworzona z myślą o zastosowaniu w kinach, bufetach z przekąskami, wesołych miasteczkach, podczas imprez plenerowych, festiwali i innych tego rodzaju wydarzeń. Model RCPW-16E pozwala przyrządzić świeży popcorn i podtrzymać jego ciepłą temperaturę. Zastosowane rozwiązania pozwalają na wykorzystywanie naszego produktu w różnych miejscach.

Nagłośnienie

ZESTAW BTA23C Zestaw ten jest idealnym rozwiązaniem dla zabawy scenicznej oraz małej plenerowej dyskoteki, nada się do prowadzenia imprezy sportowej na dużym boisku jak i w pomieszczeniach.

Specyfikacja:

  • 2x Kolumna Brass Tone Audio BTX115, Moc max: 700W, Moc RMS: 300W
  • Powermikser Brass Tone Audio BTA120, Moc: 2 x 200W (4Ω)
  • Zestaw bezprzewodowy mikrofonowy Shudder SDR1202 – Maksymalny zasięg 80 metrów
  • Zestaw bezprzewodowy nagłowny PROEL WM101DH – Maksymalny zasięg do 25 metrów

Podest sceniczny

Modułowy podest sceniczny o wymiarach 3x4m z teleskopowymi nóżkami z regulacją wysokości 0,8-1,4m oraz ze schodkami scenicznymi. Idealny na pikniki rodzinne, małe eventy oraz przedstawienia teatralne.

Namioty

Posiadamy namioty pod którymi możemy zorganizować strefę zabaw, kącik malucha, strefę gier sportowych jak także przedstawienia teatralne. W ofercie mamy namiot imprezowy o wymiarach 5×10 w których pomieści się kilkadziesiąt osób oraz namioty przeciwsłoneczne typu gwiazda.

Namiot typu gwiazda

Namiot ogrodowy zapewnia optymalną ochronę przed słońcem. Jest idealnym wyborem na imprezy, spotkania, grillowanie, czy też inne okazje.

Ten namiot w kształcie gwiazdy może pokryć obszar o średnicy 14 metrów. Wykonany jest z odpornej na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne tkaniny Oxford, która zapewni lata użytkowania.

Skontaktuj się z nami już teraz!